طراحی لبخند

کامپوزیت ونیر

درمان کامپوزیت ونیر که به عنوان یک روزه ،لمینیت کامپوزیتی ،رزین کامپوزیت و ... خوانده می شود . یک راه حل کم تهاجم برای بازسازی لبخند شماست.

اگر شما دندان شکسته و آسیب دیده دارید یا ترمیم های چند رنگ دندانی دارید که ظاهر دندان های شما را در خط لبخند نا مناسب کرده است. می توانید از درمان کامپوزیت ونیر برای بهبود زیبایی و درمان این گونه دندان ها استفاده کنید . نتیجه طولانی مدت تری نسبت به ترمیم های روتین کامپوزیت انتظار داشته باشید.

درمان کامپوزیت ونیر درمان و نتیجه متفاوتی نسبت به روکش و ترمیم کامپوزیت روتین دارد و هرچند که مواد مورد استفاده در ترمیم کامپوزیت و ونیر یکسان است اما نتیجه کامپوزیت ونیر از لحاظ کارایی و زیبایی بسیار متفاوت تر و زیباتر است.

درمان کامپوزیت ونیر یک درمان محافظه کارانه دندانپزشکی است به نسبت سرامیک ونیر (لمینیت سرامیکی) در گذشته این جمله بیشتر واقعیت داشت که البته امروز ،با بوجود آمدن سرامیک های بسیار نازک کانتکت لنز و لومینیرزها محافظه کار بود کامپوزیت ها و سرامیک ها به یک اندازه شده است.کامپوزیت ونیر نسبت به سرامیک ونیر در یک جلسه انجام می شود و نسبت به سرامیک ونیرها شما نیاز کمتری به ملاقات دندانپزشکان دارید.درمان کامپوزیت ونیر اگر به خوبی انجام شود دوامی حدود 7-5 سال دارد . شاید یکی از نکاتی که در ایران طرفداران کامپوزیت ونیر بسیار بیشتر از لمینیت سرامیکی است هزینه پایین آن نسبت به لمینیت های سرامیکی ست که وقتی شما می خواهید کل لبخند خود را بازسازی کنید در هزینه کلی تفاوت زیادی وجود دارد.

  • نکته جالب و مهمی که بهتر است در مورد کامپوزیت ونیرها بدانید و سوال متداولی است که زیاد از ما پرسیده می شود انتخاب رنگ در این درمان ها است که در انتخاب رنگ به عهده خود بیمار است و لزوما درمان کامپوزیت ونیر یک درمان با رنگ تابلو و زیادی سفید نیست شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خودتان ، رنگ پوست ، رنگ بقیه دندان ها و مشورت با پزشک خودتان و ... رنگ مناسب کامپوزیت ونیر خودتان را انتخاب کنید .

همچنین برند کامپوزیت و کشور سازنده تعیین کننده درمان کامپوزیت ونیر موفق نیست بلکه استفاده از کامپوزیت های چند لایه در درمان با شفافیت متفاوت و مطابق با سلیقه بیمار و همچنین مراجعه به دندانپزشک حاذق بیشترین اثر را در نتیجه درمان زیبایی دارد.

  • ماهیت کامپوزیت هایی که در ترمیم و کامپوزیت ونیر استفاده می شود چیست ؟

کامپوزیت دندانی یک بیس رزینی و خلوطی از چند ماده می باشد که برای کاربرد خاص دندانپزشکی که تهیه شده است حالت خمیری شکل دارد ، که بوسیله دندانپزشک روی دندان شکل و فرم داده می شود و سپس بوسیله دستگاه مخصوص به خود (لایت کیور) این ماده سخت شده تا دیگر قابلیت تغییر حالت را نداشته باشد و پس بوسیله ابزار مخصوصسطح کامپوزیت برای براقیت و فرم ایده آل تر پالیش و پرداخت می شود.

_ کامپوزیت های دندانی روز به روز در حال تغییر پیدا کردن و پیشرفت هستند هدف از این تغییرات بهبود خواص ، طولانی کردن دوام کامپوزیت ، شفافیت بیشتر که نتیجه تمام این موارد بهبود عملکرد در دهان بیمار است.

سفید کردن دندان

باعث اثر بخشی بهتر مواد بلیچینگ بر روی دندان

جراحی بدون درد و خون ریزی

جهت بلند کردن طول تاج دندان، برداشت لثه بدون درد و خونریزی قابل انجام است.

اثر باکتری کشی

در کانال های عفونی دندان

از بین بردن حساسیت دندانی

مورد استفاده جهت بهبود و تسکین درد و حساسیت دندانی

معرفی کاربرد لیزر دیود در دندانپزشکی

هزینه های درمان

جهت اطلاع از هزینه های انواع خدمات درمانی مدرن با استفاده از دستگاه لیزر در دندانپزشکی با ما تماس بگیرید.


بیمه

متاسفانه خدمات مدرن دندانپزشکی از جمله درمان های پیشرفته با استفاده از لیزر بافت نرم و لیزر بافت سخت را بیمه پوشش نمی دهد.

فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ شرقی، بین خیابان 113 و رشید، پلاک 108، واحد 3

تهران

021-77717001-2

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - پنج شنبه: 8:30 - 20:00

قرار ملاقات

info@dentalcrystal.com